Boże Narodzenie 2017:

Wszystkiego najlepszego z okacji Świąt Bożego Narodzenia!

Ewent Świąteczny czas zacząć!

Na każdej głównej planecie pojawiła się nowa lokalizacja - Zimowe Terytoria. Codziennie otrzymujecie pakiet 150 wypraw do tej lokacji (pierwszego dnia będzie to 200 wypraw). W tej lokalizacji możecie spotkać każdego z wojowników dostępnych na planecie, na której się aktualnie znajdujecie - to doskonała okazja żeby uzupełnić kolekcję wojowników. Dodatkowo w lokacjach możesz spotkać legendarnych wojowników i mistrzów - Rei i pozostałych. Każdy z nich pojawi się w Twoim rozpoznaniu jako "spotkany". W samych wyprawach mogą Cię spotkać także inne wydarzenia - jakie? przekonasz się :)

Główne zadanie jest jednak zgoła inne - musisz odnaleźć 7 Zimowych Kryształowych Kul. Kule można znaleźć jedynie na zimowych terytoriach. Na każdej z planet znajduje się po jednej kuli (tylko na dwóch planetach znajdują się po dwie kule. Na których musisz odgadnąć sam). Po znalezieniu siedmiu kul będziesz mógł odebrać główną nagrodę. Jeśli na jakiejś planecie nie będziesz już mógł znaleźć kolejnej kryształowej kuli to da ci o tym znać specjalne wydarzenie.


Aby zebrać wszystkie kule każdy z graczy otrzymuje po jednym darmowym locie na każdą z planet. Jak zwiększyć pakiet wypraw na zimowe terytoria? Są dwa sposoby. Pierwszym jest trafienie wydarzenia (dostępne w każdej lokacji, poza zimowymi terytoriami), które zwiększy nasz pakiet wypraw o kolejne 20. Drugim sposobem jest dokupienie 40 wypraw za 100 §.

Wszystkim możecie zarządzać z panelu na głównym pulpicie gry.

Ruszajcie zatem by znaleźć wszystkie kule i zdobyć jednego ze specjalnych wojowników w dowolnie wybranej aurze oraz uzupełnić rozpoznanie o głównych bohaterów!Kolejna niespodzianka i nowi wojownicy zaraz po zakończeniu eventu! Obecny event będzie trwał do 27 grudnia do godzin wieczornych (wtedy zostanie wyłączona specjalna lokacja)