DBArena Forum

Forum najlepszej gry przeglądarkowej - DBArena.pl

Nie jesteś zalogowany na forum. Aby się zalogować użyj loginu i hasła z gry lub jeśli jeszcze nie masz wygenerowanego konta wejdź w zakładkę (Konto > Edycja) i kliknij "generuj konto na forum".

#1 2019-03-04 17:40:48

Qbson
Gracz
Data rejestracji: 2017-06-16
Liczba postów: 17

Liga Drużynowa

Zakładam temat w skargach, ponieważ z tego co widzie to chyba tylko mnie to dotyczy, więc nie jest to jako takim "Błędem w grze".
Po wczorajszym podsumowaniu tygodnia ligowego moja pozycja w rankingu LD była na 54 miejscu, gdzie nagle po tym wywaliło mnie na sam koniec. Nie jest to chyba normalny przypadek, więc proszę o sprostowanie sprawy, zwrócenie straconych punktów i tym samym pozycji w rankingu (odbyłem 7 walk po tym zdarzeniu, w chwili obecnej w rankingu LD pokazuje mi spadek -566 pkt.), bądź jeżeli nie jest to możliwe poinformowanie mnie, bo nie wiem czy mam klikać w tą lige póki co, żeby znowu nie było takiego psikusa. Z tym że jeżeli mam samodzielnie znowu wywalczyć straconą pozycje, to jak zostanie mi zrekompensowane stracone na to PA?
Pozostałe dwie ligi LW i LT są w porządku, natomiast w Lidze Drużynowej zajmuje obecnie 22869 miejsce! Co za tym idzie ranking generalny również się posypał i teraz zajmuje 340 miejsce.

Zrzuty:
RAPORT LD
20j0k9c.png

RANKING DRUŻYNOWY
2nk4b6h.png

Ostatnio edytowany przez Qbson (2019-03-04 17:51:32)

#2 2019-03-04 19:42:27

Tom7
Doświadczony Gracz
Data rejestracji: 2017-08-13
Liczba postów: 307

Odp: Liga Drużynowa

a nie byłeś atakowany po północy czasem? albo sam nie wykonywałeś walk, które przegrałeś? mi to wygląda na to jakby Cię atakowali i natraciłeś punkty i tyle (dzisiaj się resetowały ligi z racji nowego miesiąca, więc licznik jest nabijany od nowa, stąd bliżej do "takiej pozycji", albo po prostu bug big_smile

#3 2019-03-04 20:20:44

Qbson
Gracz
Data rejestracji: 2017-06-16
Liczba postów: 17

Odp: Liga Drużynowa

Akurat wczoraj śledziłem zakończenie ligi i wywaliło mnie na taką pozycje dosłownie w jednej chwili, sądzę że właśnie przy resecie punktacji. Przeglądałem raporty walk i owszem byłem atakowany kilka razy przed zakończeniem ligi (ostatni raz o 2019-03-03, 22:26 w LD), ale na podsumowaniu miałem pozycje 54, po czym znalazłem się na samym końcu rankingu w LD. Mam zapisaną w raportach walkę, która odbyła się o godz 00:01 już z graczem z końca tabeli, więc jest raczej niemożliwe że minute po podsumowaniu ligi bym stracił w walkach tyle pkt w sposób normalny co by skutkowało że wylądowałem na końcu. Tak jak mówisz jakieś dziadostwo się przypałętało! wink

Raporty przed i po podsumowaniu ligi
6ce26jq4cwqg_t.jpg

Raport z walki po podsumowaniu ligi
culv0ol1l58g_t.jpg

Teraz zauważyłem że gracz z raportu powyżej ma tą samą przypadłość LW i LT w porządku, LD skopana https://dbarena.pl/gracze/profil/26507

Edit:
Jednak bardziej pasowałoby to w dziale błędów, proszę o przeniesienie.

Ostatnio edytowany przez Qbson (2019-03-04 22:01:47)

Stopka

Forum oparte na FluxBB