DBArena Forum

Forum najlepszej gry przeglądarkowej - DBArena.pl

Nie jesteś zalogowany na forum. Aby się zalogować użyj loginu i hasła z gry lub jeśli jeszcze nie masz wygenerowanego konta wejdź w zakładkę (Konto > Edycja) i kliknij "generuj konto na forum".

#1 2019-02-14 19:02:20

beerus25
Doświadczony Gracz
Data rejestracji: 2016-11-26
Liczba postów: 183

Event walentynkowy

Nie wiem jak innym graczom,ale dla mnie tegoroczny mini event walentynkowy okazał sie wielką porażką.
Fajnie że administracja pamięta zawsze o eventach związanych ze świetam,walentynkami czy majówką,ale czy nie można było dać możliwośc znalezienia większej ilości walentynek w tym roku niż 30.Zrobienie eventu zajeło mi mniej niż 10 min.
Czy w przyszłosci administracja zamierza bardziej przykładac sie do mini eventów żeby gracze mieli większą frajde z gry?

Pozdrawiam.

#2 2019-02-14 19:07:36

Cifek
Doświadczony Gracz
Data rejestracji: 2018-03-17
Liczba postów: 172

Odp: Event walentynkowy

Dodam trochę od siebie smile

Moje wnioski:
- kolejny event identyczny jak rok temu
- Event walentynkowy w tym roku nie dość, że taki sam to bez nowych postaci. Totalnie położono lachę na ten event. P.S wylosowałem jakieś śmieszne nagrody, gdzie mógłbym na nie zbierać jeden dzień ze sprzedaży pojmanych wojowników z wypraw....

Czy to oznacza, że Plejus ma już gdzieś rozwój gry?

Ostatnio edytowany przez Cifek (2019-02-14 20:18:22)

#3 2019-02-14 21:55:25

MajinGrzegorz
Gracz
Data rejestracji: 2018-10-25
Liczba postów: 46

W pełni popieram Beerusa. Fajnie, że jest ten event ale zajmuje on jakieś 10 minut oraz popieram słowa Cifka bo nagrody są żenujące smile Plejus dokonaj w końcu tej aktualizacji stowarzyszeń do końca. Zrób tą ligę stowarzyszeń, daj nowych wojowników, ataki, jeśli możesz przywróć stare nazwy. Zrób nowy event. Dodaj jakieś nowe trofea za ligę itp... Póki co nie chce mi się dawać przelewów na taką lipę, a jak gra będzie atrakcyjna to chętnie dam jakiś przelew lub kilka bo pieniędzy mi nie jest żal. Myślę, że nie tylko ja?! Póki co odbieram to tak, że jak na forum nie ma "pospolitego ruszenia" to nie robisz nic i czekasz, aż każdy zacznie się denerwować i oficjalnie o tym mówić. Czekam na zmiany!

#4 2019-02-14 22:10:54

Cifek
Doświadczony Gracz
Data rejestracji: 2018-03-17
Liczba postów: 172

@Grzegorz, tylko tych osób do denerwowania jest coraz mniej smile Co jakiś czas, ktoś odchodzi. Też mogę wykonać przelew w celu poprawy kondycji mojego konta.
To działa tak: jesli plejus będzie sie starał to i będą efekty...Gra ma potencjał, wystarczy je wydobyć i wykorzystać. Odświeżyć coś, zamienić, dodać... Chocby nawet np. promocje przez dwa dni zrobić na kwotę doładowania PLN mnożony razy dwa

Ostatnio edytowany przez Cifek (2019-02-14 22:37:57)

Stopka

Forum oparte na FluxBB