DBArena Forum

Forum najlepszej gry przeglądarkowej - DBArena.pl

Nie jesteś zalogowany na forum. Aby się zalogować użyj loginu i hasła z gry lub jeśli jeszcze nie masz wygenerowanego konta wejdź w zakładkę (Konto > Edycja) i kliknij "generuj konto na forum".

#1 2018-12-10 20:17:49

hofo
Gracz
Data rejestracji: 2017-10-20
Liczba postów: 50

Amnestia kontowa

Szanowna Administracjo.
Chciał bym się zwrócić do was z pytaniem odnoszącym się do multikont w grze.
Sam jak wiadomo posiadam takowe i z pełną świadomością mogę stwierdzić że wysysa to całkowicie ze mnie chęć do bardziej szczegółowej gry.
Niestety dałem się nabrać, że moje konto zostało zepsute przeze mnie bo trenowałem pierwszego wojownika w aurze zielonej i już tego nie naprawię niiigdyyyy.
Czy przewidujecie coś w rodzaju amnestii dla posiadaczy takowych kont tak aby choć część  dobytku mogła przejść na jedno konto wskazane przez gracza. 1 lub 2 wojowników, z połowa puli PZ, ewentualnie jakieś extrasy do wskazania. Można się dogadać co do szczegółów.
Szkoda tego czasu włożonego w grę... sad
Oczywiście zgadzam się z tym że był by to jakiegoś rodzaju push konta który jest zabroniony ale efektem tego było by skasowanie jednego z kont na zawsze. Wprowadziło by to przynajmniej jakiś porządek w liczbie aktywnych graczy.
Raz można by było coś takiego zrobić, szczególnie z okazji zbliżających się świąt.

Pozdrawiam, hofo

Towarzystwo wzajemnej zabawy dla zabawy.

#2 2018-12-20 08:36:36

hofo
Gracz

Odp: Amnestia kontowa

Rozumiem że brak jednoznacznej decyzji negującej moja propozycję oznacza że administracja nadal rozważa moją propozycję.
Cieszę się bardzo, może coś z tego będzie.
smile

#3 2019-01-12 16:19:40

hofo
Gracz

Odp: Amnestia kontowa

Ejo...

Stopka

Forum oparte na FluxBB