DBArena Forum

Forum najlepszej gry przeglądarkowej - DBArena.pl

Nie jesteś zalogowany na forum. Aby się zalogować użyj loginu i hasła z gry lub jeśli jeszcze nie masz wygenerowanego konta wejdź w zakładkę (Konto > Edycja) i kliknij "generuj konto na forum".

#1 2018-12-06 18:54:20

Cifek
Doświadczony Gracz
Data rejestracji: 2018-03-17
Liczba postów: 110

Kluczowy błąd z REJESTRACJĄ

Hej,

@Plejus, nie wiem czy wiesz, ale link aktywacyjny na maila w większości przypadków nie przychodzi.
Zakładałem drugie konto, to na trzeciego maila dopiero przyszedł.
Kolega dzisiaj chciał założyć konto, po wpisaniu trzech różnych maili, na żadnego nie przyszedł mu link aktywacyjny. Po czym dał sobie spokój.

Teraz zagadka: jak myślisz, ile % odpada Ci nowych graczy? xD

Ostatnio edytowany przez Cifek (2018-12-06 18:55:09)

#2 2018-12-08 11:20:44

plejus
Administrator
Data rejestracji: 2016-08-07
Liczba postów: 1,182

Odp: Kluczowy błąd z REJESTRACJĄ

Zgłaszając błąd należy podać informacje, które pomogą go rozwiązać, po to się zgłasza błędy, innaczej każdy gracz może założyć temat typu:

Hej, nie wiem czy wiecie ale w większości przypadków lokacji nie można chodzić na wyprawy. Próbowałem na dwóch kontach i dopiero na trzecim zadziałałało. Koledze też nie działało i dał sobie spokój. hehe

Takie tematy ani zawierają informacji o konkretnych lokacjach, które rzekomo nie działają, ani z jakiego konta, ani konta kolegi, ani co konkretnie nie działa, czy wyświetla się jakiś komunikat czy nie.

Sprawdziłem wszystkie wysłane maile od 5 grudnia i jedyne jakie zostały nie dostarczone ze względu na błędny adres email to:

lukaszek10.30.1888.cilwicki@[cenzura]

Ponadto ktoś próbował kilkanaście razy wysyłać ponownie maila, który był na 100% dostarczony do:

a-kruk-96@[cenzura]

Wszystkie pozostałe maile były wysyłane jednorazowo i nikt nie miał z tym problemu - wszystkie konta są aktywowane. Radzę zatem przejrzeć skrzynkę ze spamem i nie szerzyć w dalszym ciągu fałszywych problemów. Jednocześnie informuję że w przyszłości podobne tematy z których nie wynika zupełnie nic, a na którze trzeba poświęcić kilkadziesiąt minut czasu który można wykorzystać na poprawienie innych błędów będą od razu zamykane.

edit:
widzę także że na czacie pisałeś coś że nie przychodzi ci email aktywacyjny ze strony strefadb: "chcialem sie zalogowac do strefadb ale mail nie przycodzi aktywacyjny". Strefadb.pl to osobny serwis, z którym dbarena poza partnerstwem (wymiana banerów reklamowych) nie ma nic wspólnego

Stopka

Forum oparte na FluxBB