DBArena Forum

Forum najlepszej gry przeglądarkowej - DBArena.pl

Nie jesteś zalogowany na forum. Aby się zalogować użyj loginu i hasła z gry lub jeśli jeszcze nie masz wygenerowanego konta wejdź w zakładkę (Konto > Edycja) i kliknij "generuj konto na forum".

#1 2018-11-27 09:42:02

Cifek
Doświadczony Gracz
Data rejestracji: 2018-03-17
Liczba postów: 105

Ban cifek - termin

Hej.

Ok, niech będzie, że słusznie dostałem bana za obrażanie innych na czacie.
Przyznaję się. Wiadomo czemu taka złość, brak zmian na plus.

Jesli chodzi o termin - najdłuższy ban to tydzień za kilkukrotne obrażanie osób.
Ja dostałem około 40 dni.
Wnoszę odwołanie o skrócenie na 2 dni. Obrażałlem jednego gracza, kilukrotnie.
"- Gdy sytuacja się powtarza 2-3 raz przy tym samym graczu dostaje on bana na 2 dni"

Wyzywanie, grożenie, nadmierne przekleństwa

- Jeżeli moderator uzna to za słuszne to godzina bana tak aby gracze ochłonęli
- Normalnie karą jest ban na 1 dzień
- Gdy sytuacja się powtarza 2-3 raz przy tym samym graczu dostaje on bana na 2 dni
- Gdy sytuacja powtarza się kolejnym razem gracz otrzymuje bana na tydzień.
- Jeśli groźby będą wykazywały znamiona przestępstwa w świetle Polskiego prawa gracz otrzymuje bana permanentnego
- Wyjątkiem jest fakt gdy gracze to "znajomi" i mówią tak do siebie w żartach, przy czym drugi gracz musi potwierdzić, że nie czuje się urażony. Mimo to nadal gracz może być ukarany banem za nadmierne przekleństwa

Ostatnio edytowany przez Cifek (2018-11-27 09:49:42)

#2 2018-11-27 09:44:09

MajinGrzegorz
Gracz
Data rejestracji: 2018-10-25
Liczba postów: 24

Odp: Ban cifek - termin

Moim zdaniem termin bana jest tu adekwatny. Obrazasz kazdego i myślisz, ze jest to twoj prywatny folwark. Pisałeś wczoraj takie rzeczy wiec pokaz, ze masz jaja i zrezygnuj z gry tak jak obiecałes.

Ostatnio edytowany przez MajinGrzegorz (2018-11-27 09:46:16)

#3 2018-11-27 09:46:25

Cifek
Doświadczony Gracz

Wiem, że się nie lubimy. Ty dałbyś mi bana dożywotniego. Nie do Ciebie kierowane jest to odwołanie.

#4 2018-11-27 09:47:35

MajinGrzegorz
Gracz
Data rejestracji: 2018-10-25
Liczba postów: 24

Malo kto Cie lubi. Plejus masz tu moje pelne poparcie

#5 2018-11-27 10:00:13

Cifek
Doświadczony Gracz

To w takim razie niech sie moze wypowiedzią inni aktywni gracze typu hakaii, tom, damii, c17, nadir, grudnieku, error, durson, czarls, beerus, margu itd

Wiem, ze prktycznie kazdy z jednego stow, ale moze obiektywnie beda opinie smile

Ostatnio edytowany przez Cifek (2018-11-27 10:05:15)

#6 2018-11-27 10:14:28

Cooler
Gracz
Data rejestracji: 2018-08-10
Liczba postów: 1

Popieram tego bana. Wypowiedzi tetegogi gracza sa bardzo wulgarne, a jednak gra w to kilka osób co jest w mlodym wieku i nie zyczy sobie tego typu wypowiedzi. Niech sie wypiwiedzą również inni m.in. Damii, Beerus, Nadiir. Wypowiedzi Grudnieku i Majingrzegorz bym nie bral pod uwagę, gdyz jeden to jego wafelek, a drugi go nie lubi.

Ostatnio edytowany przez Cooler (2018-11-27 10:15:15)

#7 2018-11-27 10:16:15

Cifek
Doświadczony Gracz

xd
Ok, zatem czekamy na wypowiedzi trzech graczy.

#8 2018-11-27 10:32:29

Grudnieku
Gracz
Data rejestracji: 2018-06-25
Liczba postów: 3

cooler sam jestes leszczu wafelkiem.

#9 2018-11-27 10:57:39

Saiyans3
Gracz
Data rejestracji: 2018-11-10
Liczba postów: 3

Taka wielka napinka byla że się nie  będzie odwoływać a się odwołuje... przecież możesz kupić ta gre ,pleja i nasze rodziny panie bogaty:D ban słuszny brawo administracja bo koleś jest zakochany w sobie.

#10 2018-11-27 13:35:12

hofo
Gracz
Data rejestracji: 2017-10-20
Liczba postów: 26

Daj spokój cifek.
Bana dostałeś tak jak napisałeś niezgodnego z regulaminem. Co innego, że  dostałeś to po złości i dla zemsty.
Sprawa wygląda tak ze wchodząc do gry wchodzileś że względu na jej tematykę i treść.
Inwestujesz sobie aby rozwinąć konto bo masz takie możliwości a nagle wszystko się zmienia i Keshi wyglada jak dziewczyna...
Jest to moim zdaniem powód (i to dość poważny) do składania reklamacji.
To tak jak byś poszedł do fryzjera i poprosił o strzyżenie "na Lewandowskiego", a po akcji patrzysz w lustro i masz warkocz.
Owszem fryzjerka mówiła że będzie jak chcesz ale teraz cię informuję że niestety Pan Lewandowski ma fryzurę zastrzeżoną i mogą być problemy z jego prawnikami.
W dodatku nie jest ona fryzjerem męskim a jedyną praktykanta strzyżenia męskiego zrezygnowała bo robota była za trudna.

Po obejrzeniu grafik nowych wojowników stwierdzam że hest to zrobione dość nie chlujnie i (chyba) z automatu.
Po wejściu zmian graficznych pewnie ograniczę to do kupowania waluty i jej sprzedaży, więc rozumiem twoją złość.
Jak ja bym dostał takiego bana to miał bym pretekst do zakończenia gry bo na razie szkoda mi mojego czasu poświęconego na zabawie tutaj.

Cifek, jeszcze raz - z nimi nie wygramy. Szkoda czasu.
Trzymaj się!

Towarzystwo wzajemnej zabawy dla zabawy.

#11 2018-11-27 14:41:13

Margu
Doświadczony Gracz
Data rejestracji: 2017-07-19
Liczba postów: 143

Nie stojąc po żadnej ze stron mogę powiedzieć że taryfikator kar zdecydowanie jest nieaktualny skoro tam są mowy o banach na godzinę czy też 2 dni/7 dni a tutaj pierwszy ban? i od razu miesiąc, choć z drugiej strony Cifek nie tylko co kogoś obraził ale też działał tym na szkodę gry, obrażając administracje gry. Jeśli to pierwszy ban i nie dotyczy w żaden sposób  pusha powinien wynosić z 7 dni i jeśli to by nie wystarczyło to dopiero po tym banie takie terminy jak miesiąc i więcej (podobne kary można spotkać w innych grach i się sprawdzają)

#12 2018-11-27 17:22:04

Hakaiii
Gracz
Data rejestracji: 2018-04-14
Liczba postów: 40

Cifek jest jaki jest może i czasem jest wkurwiający i za to można go nie lubić i ja też nie stoję po żadnej stronie Cifek moim zdaniem dostał bana słusznie ale nie powinien dostać na aż tak długo tak jak napisał Margu ban powinien być na 2 dni lub ostatecznie ten tydzień niech każdy z was plejus Ty też pomyślcie ładujecie w grę bardzo dużo pieniędzy w czasie kiedy jest to gra skierowana typowo dla fanów DB a po kilku miesiącach gry okazuje się że są problemy i trzeba zmienić prawie wszystkie nazwy w grze wygląd przedmiotów i wojowników na coś co zamiast przyciągać to odstrasza ja się nie dziwię że Cifka poniosło fakt zrobił zle przyznał się myślę że Cifek po powrocie z banicji będzie już grzeczny smile

Pozdrawiam

#13 2018-11-27 19:35:27

durson
Doświadczony Gracz
Data rejestracji: 2017-03-19
Liczba postów: 138

Ban słuszny ale kara nieadekwatna. Jeżeli miał bym bana na miesiąc to już bym nie grał.. 7 dni max.

#14 2018-11-28 10:55:56

plejus
Administrator
Data rejestracji: 2016-08-07
Liczba postów: 1,172

jako że jest to pierwszy ban to zostaje skrócony do tygodnia od dnia zbanowania. Ponadto nie wiem czy ktoś przekazał moje wiadomości do Ciebie wiec je umieszczam tutaj, są one w pełni aktualne:

wiadomość do Cifka jeżeli macie z nim jakikolwiek kontakt to możecie mu przekazać.

W związku z jego licznymi postami na temat ilość wykupionych zasług przez niego i jego kolegów w ciągu samych ostatnich trzech miesięcy wychodzę do niego z propozycją: Niech zliczy przelewy swoje i swoich kolegów (czyli poleconych lub graczy z którymi korespondował nie tylko na temat sprzedaży wojów lub tak jak się koresponduje z kolegami), zsumuje te wszystkie kwoty, pomniejszy o 19% podatku dochodowego, odejmie 350zł brutto miesięcznie (czyli łącznie dla uproszczenia 1000zł) i za pozostałą kwotę niech odnajdzie mi biuro / osobę która zrobi 500 grafik wojowników do gry spełniających jego wymagania - jego i innych graczy, takich które będą wam się podobały tak jak przykładowo obecne

jeżeli znajdzie mi osobę która podejmie się wykonania tych grafik w tej cenie to mimo że środki z tych miesięcy szły też na inne rzeczy związane z grą które wymieniałem gdzie indziej, tak jak na inne grafiki, czy tłumacza to i tak zainwestuje własne pieniądze a nawet dołożę coś więcej jeżeli choć jedna osoba / agencja zdecyduje się je wykonać

Kto to wykona jest nieważne, może to być chinczyk, mongoł, ukrainiec, polak, możesz to być Ty, może to być Tom7. Ważna jest cena, jakość grafik tak jak już wspomniałem no i pełnia praw autorskich (grafiki stworzone od zera lub z licencją do wykorzystania komercyjnego beż żadnych dodatkowych obostrzeń)

#15 2018-11-28 11:30:53

Cifek
Doświadczony Gracz

A ja odpowiem tak: czegos tutaj nie rozumiem smile czy to MY GRACZE mamy Ci rozwijac i sponsorowac gre i biznes? smile Przeciez w kazdym normalnym biznesie czy nawet grze przegladarkowej, to wlasciciel wnosi swoj wklad w postaci pracy oraz pieniadza. Robisz z tego tak zwany dochód pasywny. Pozniej przez X miesiecy on Ci sie zwraca, a pozniej przynosi zyski. Pierwszy raz slysze, o takich metodach jakie wykonujesz, czyli rozwijanie gry za pieniądze graczy i narzekanie, ze malo dajemy i nie ma jak poprawic gry smile Ale to juz nie moja "brocha". Kazdy ma swoją strategię. Powodzenia.
P.S dzieki za dostosowanie sie do regulaminu oraz zmiane bana na czas jaki w nim obowiązuje
Pozdrawiam

Stopka

Forum oparte na FluxBB