DBArena Forum

Forum najlepszej gry przeglądarkowej - DBArena.pl

Nie jesteś zalogowany na forum. Aby się zalogować użyj loginu i hasła z gry lub jeśli jeszcze nie masz wygenerowanego konta wejdź w zakładkę (Konto > Edycja) i kliknij "generuj konto na forum".

#1 2016-09-27 13:14:15

kimiro
Gracz
Data rejestracji: 2016-09-01
Liczba postów: 61

Dobry start i rozwój konta

Która planetę wybrać na start?
Aktualnie w grze istnieje 5 planet Ziemia , Namek , Vegeta , Makyo , Cold startując w grze musimy wybrać jedną z nich jako naszą startową. Najlepszym wyborem jest aktualnie ziemia. Dlaczego? Po pierwsze jest tam dzicz ktora pozwala nam na spotkanie mędrca (ktory daje nam możliwość na odbycie 10 darmowych wypraw co na starcie jest swietne) i dropia w niej tez fioletowe hoi-poi dające pd dzieki czemu jeszcze szybciej zwiekszamy nasz poziom, Drugim powodem jest mozliwosc szybkiego wykonania sagi red ribbon czyli startowej sagi (będąc na innej planecie jej nie wykonamy). Kolejną z "polecanych" planet jest Vegeta. Lokacja o nazwie legowiska pozwala nam na szybkie zdobycie zoltych hoi-poi co zwiekszy nasze maksymalne punkty akcji (MPA) dzieki czemu mozemy wykonac wiecej wypraw tego samego dnia. Pozostale 3 planety sa "remisujące" jednak na start polecam wybór jednej z tych 2

Początkowe inwestycje
Rozpoczynając swoją przygode w grze mamy do rozdysponowania mała liczbe punktów zasług i troche zeni za zadania samouczka. Najlepsza opcją jest lekki trening naszego wojownika startowego (wydaje mi sie ze 50 ataku lub ataku specjalnego , w zaleznosci jakie ataki posiada nasz wojownik i 100 kondycji na start wystarczy) , Reszte naszych zasobów polecam przeznaczyc na MPA (zwiekszamy w siłowni za zeni i w zakładce wykorzystaj za PZ)
Dobrą opcją jest tez szybki zakup 2 pierwszych scouterów i pancerzy.

Jak zarabiać?
Na poczatku najlepiej wyposażyć się w aury niewidzialne i rzucac tylko i wylacznie nimi, po wrzuceniu 5 wojownikow do teamu (misja samouczka) oddajemy wszystkich pozostalych na targu wojowników , nie inwestujemy pieniedzy w naszego wojownika (procz treningu startowego opisanego wyzej) tylko wszystko co możemy inwestujemy w konto (wiecej MPA = wieksze zarobki) mozna tez sprzedawac hoi poi na targu (napewno ktorys z starszych graczy je kupi)

Poland can into space?
Z czasem rozgrywki zapewne kazdy z was będzie chciał zmienic planete/ zdobyc jakąs własną do tego potrzebny bedzie wam statek kosmiczny (ten za 25 milionów) i mapa regionu w ktory chcecie lecieć nalezy jednak pamiętać ze jesli bedziecie chcieli wrócić znow na wasza planete startowa potrzebna wam mapa regionu w ktorym ona sie znajduje. Wspomnialem wczesniej o zdobywaniu wlasnej planety. Dokladny poradnik co i jak macie tutaj = http://dbarena.pl/forum/viewtopic.php?id=38 

Jesli wciąz bedziecie mieli jakies pytania zazwyczaj jestem dostepny na chacie gry i tam staram sie wam pomagac smile

http://dbarena.pl/rejestracja/132  rejestrując sie z mojego linku polecajacego mozesz liczyc na moja pomoc w grze yikes

Stopka

Forum oparte na FluxBB